Про Центр

Про нашу команду і нашу діяльність

Центри психосоціальної реабілітації НаУКМА – це практичні Центри, які працюють задля збереження та відновлення психологічного здоров’я та життєстійкості місцевої громади.

Центри працюють за підтримки Мальтійської служби допомоги України та розташовані у 2-х містах України – у  м. Київ та у м. Покровськ.

Ми також створили центр психосоціальної реабілітації у Слов’янську і зараз місцева команда продовжує надавати підтримку мешканцям Слов’янська і регіону як наш партнер ГО “Промир”.

Зважаючи на військові дії, що відбуваються на території України, клієнтами Центрів є учасники АТО, люди з Луганської і Донецької областей, волонтери, військові журналісти, а також соціальні працівники, психологи.

Робота ведеться у кількох напрямках:

– надання психологічної та психосоціальної допомоги

– навчання/підготовка/підвищення кваліфікації спеціалістів психосоціальної сфери

– проведення досліджень

– розробка методичних та інформаційних матеріалів

Центри – це перш за все люди, які працюють, навчаються, отримують послуги чи іншим чином беруть участь у житті та розвитку центрів.

В структурі Центрів – мультидисциплінарні команди, які складаються з кваліфікованих психотерапевтів, психологів, соціальних працівників, психіатрів та юристів.

Київський Центр психосоціальної реабілітації НаУКМА є частиною системи психосоціальної допомоги м.Києва і бере участь в реалізації міської цільової програми КМДА «Турбота. Назустріч людям». В рамках цієї програми ми співпрацюємо з Київським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та іншими міськими структурами.

Ми зберігаємо конфіденційність особистої інформації та індивідуально розглядаємо кожен запит. Ми вважаємо, що наша робота має бути максимально зрозумілою і ефективною.

Ми слідкуємо за якістю надання послуг. Діяльність Центру відповідає світовим стандартам та базується на ефективних доказових підходах та практиках, зокрема програмах університету Джонса Хопкінса, стандартах ВООЗ та ЮНІСЕФ.

Після вашого дзвінка у Центр ми узгодимо з вами зручний час для першої зустрічі.

+38 067  109 58 31

+38 068 669 86 00