Робота з вчителями на лінії розмежування

Авдїївка, Мар'їнка, Чермалик, Торецьк

Авдїївка, Мар’їнка, Чермалик, Торецьк

Команда Центру НаУКМА у Покровську продовжує систематично підтримувати вчителів і дітей шкіл на лінії розмежування. Ця робота почалась у 2014 році і не зупиняється з тих пір. За останні 3 роки війни відчувається навантаження і втома вчителів, які працюють під постійними обстрілами.

Ми приїзджаємо до шкіл і працюємо з дітьми, а також запрошуємо вчителів на виїздні тренінги. Іноді не всі учасники доїжджають через обстріли.

В багатьох школах не вистачає практичних психологів і єдина можливість підтримати вчителів і дітей, це мобільні бригади.

Центром психічного здоров’я і психосоціального супроводу НаУКМА розроблені технології з доведеною ефективністю, які дозволяють підсилити ресурси людей, їх здатність залишатись здоровими, незважаючи на війну з Росією, яка триває.

Діти і вчителі працюють у групах і вчаться керувати психічним стресом, керувати негативними думками і почуттям, відновлюють здатність отримувати задоволення від простих речей.

Багатьом учасникам необхідно допомгатати долати втрати і вчитись виражати свій сум і злість.

За останні три роки ми познайомились з великою кількістю світлих, справжніх вчителів, батьків, психологів, які живуть поруч з війною і продовжують дбати про дітей та їх здоров’я.