Про нас

Центри психосоціальної реабілітації НаУКМА – це практичні Центри, які працюють задля збереження та відновлення психологічного здоров’я та життєстійкості місцевої громади.

Центри працюють за підтримки Мальтійської служби допомоги України та розташовані у 2-х містах України – у  м. Київ та у м. Слов’янськ.

Кожен може звернутись до нас, щоб отримати професійні послуги з соціально-психологічної підтримки та реабілітації. Наша робота сфокусована на подоланні наслідків травмуючих подій, відновленні психологічного добробуту та балансу. Ми пропонуємо послуги на всіх рівнях психосоціальної підтримки згідно IASC – моделі психосоціальних інтервенцій у надзвичайних ситуаціях, що забезпечує системність та індивідуальний підхід.

Зважаючи на військові дії, що відбуваються на території України, клієнтами Центрів є учасники АТО, люди з Луганської і Донецької областей, волонтери, військові журналісти, а також соціальні працівники, психологи.

Наразі робота ведеться у кількох напрямках:

– надання психологічної та психосоціальної допомоги;

– навчання/підготовка/підвищення кваліфікації спеціалістів психосоціальної сфери;

– проведення досліджень;

– розробка методичних та інформаційних матеріалів.

 

Центри – це перш за все люди, які працюють, навчаються, отримують послуги чи іншим чином беруть участь у житті та розвитку проекту. В структурі Центрів – мультидисциплінарні команди, які складаються з кваліфікованих психотерапевтів, психологів, соціальних працівників, психіатрів та юристів.

Київський Центр психосоціальної реабілітації НаУКМА є частиною системи психосоціальної допомоги м.Києва і бере участь в реалізації міської цільової програми КМДА «Турбота. Назустріч людям». В рамках цієї програми ми співпрацюємо з Київським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та іншими міськими структурами.

Ми зберігаємо конфіденційність особистої інформації, поважаємо честь і гідність наших відвідувачів та індивідуально розглядаємо кожен запит. Ми вважаємо, що наша робота має бути максимально зрозумілою і ефективною. Наразі, діяльність Центру відповідає світовим стандартам та базується на ефективних практиках, зокрема досвіді Ізраїльської коаліції травми, стандартах ВООЗ та ЮНІСЕФ.

Фахівці Центрів та залучені експерти також збирають та аналізують дані для наукових досліджень. Ми слідкуємо за якістю надання послуг та прагнемо бути максимально поінформованими з усіх питань, які стосуються наших клієнтів, нашої роботи та процесів, які відбуваються у країні.

Ми прагнемо підтримувати відкритий діалог та співпрацю з громадою, органами місцевого самоврядування та іншими організаціями заради реалізації спільних задач: підтримка населення, підвищення психологічної обізнаності та соціального залучення, конструктивні зміни у системі надання психосоціальних послуг в Україні.