Дитяча ігрова психотерапія

Безпечний простір – граючи долаємо стрес

Зараз діти в Україні стикаються зі значно більшою кількістю подій, які викликають стрес, ніж раніше. Наші опитування серед дітей на Сході говорять про те, що страх війни розповсюджується через масмедіа. Разом з тим зростає і кількість конфліктів у родинах, які почасти не мають емоційного ресурсу, необхідного для здорового розвитку дітей.

Центр психічного здоров’я і психосоціального розвитку НаУКМА підтримує родини, починаючи з перших днів війни на Сході. Ми розробили програми для роботи з дітьми “Безпечний простір”, які дозволяють дітям розвинути власну стійкість до стресу і залишитись здоровими, незважаючи на війну, конфлікти в родинах та інші стресові події.

Програма складається з 8 групових зустрічей під час яких діти вчаться позитивному мисленню, відновлюють здатність отримувати задоволення від гри з іншими дітьми, вчаться керувати стресом і вирішувати проблеми у житті та стосунках з іншими.

Десятки тисяч дітей на Сході України з вдячністю згадують про свою участь у таких групах, які допомогли їм відновитись від травми війни.

У наших центрах ваші діти матимуть можливість пройти курс з психологічного відновлення у розробників програми “Безпечний простір”.